PRACOWNIK DZIAŁU ZAOPATRZENIA - PRACA

ZdjęcieW związku ze stałym i dynamicznym rozwojem firmy oraz realizacją projektów na terenie całego kraju poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK DZIAŁU ZAOPATRZENIA
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
? Praca w dziale zaopatrzenia i zakupów,
? Analiza potrzeb materiałowych, nadzór procesu zaopatrzenia,
? Negocjacje warunków współpracy z dostawcami,
? Czynny udział w kształtowaniu polityki zakupowej firmy,
? Przyjmowanie towarów do magazynu,
? Wprowadzanie materiału do systemu księgowego (PZ)
? Ścisła współpraca ze wszystkimi działami firmy.

WYMAGANIA:
? Min. Roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
? Doświadczenie w negocjacjach z dostawcami
? Zdolność podejmowania samodzielnych decyzji
? Umiejętność odnajdywania się w dynamicznym środowisku
? Prawo jazdy kat. B
? Obsługa komputera w tym pakietu Office

OFERUJEMY:
? ciekawą, pełną wyzwań pracę w szybko rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
? realne możliwości rozwoju zawodowego,
? atrakcyjne warunki zatrudnienia;
? miłą atmosferę pracy.


Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z adnotacją: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji, CV i innych nadesłanych dokumentach rekrutacyjnych w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacji. na adres biuro@hydro-instal.pl
1. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, administratorem danych osobowych staje się Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. z siedzibą w Ostrołęce (07-410) przy ul. Bohaterów Westerplatte 11. Podanie danych jest dobrowolne, ale potrzebne do realizacji celów wskazanych w poszczególnych zgodach poniżej.
2. Podane dane mogą być udostępnianie innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z Hydro-Instal T.Sieruta B.Sieruta Sp.J. wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji.
3. Przetwarzanie danych odbywa się na podstawie wyrażonej zgody do czasu jej wycofania lub, w przypadku wyrażenia zgodny jedynie na udział w konkretnym procesie rekrutacji, do jego zakończenia.
4. Przetwarzanie danych może odbywać się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora w celu ustalenia, dochodzenia lub ochrony roszczeń do czasu ich ustawowego wygaśnięcia.
5. Zgoda na przetwarzanie danych może zostać cofnięta w dowolnym czasie, nie wpływa to jednak na przetwarzanie, które miało miejsce do jej wycofania.
6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia oraz ograniczenia przetwarzania przez administratora, a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych przez administratora oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
7. Kontakt z powołanym przez administratora Inspektorem Ochrony Danych jest możliwy za pośrednictwem adresu e-mail: kontakt@hydro-instal.pl


Autor: HYDRO-INSTAL

Telefon: 029-764-51-68

E-mail:

Dodano: 03.07.2020, godz. 12:54

Ważne do: 10.07.2020

Wyświetleń: 18

ID: #73220

Edytuj